Hakkımızda

hakkımızda

Medical Statistic, 2008 yılında kuruldu. Deney ve klinik çalışmalarda verilerin analizi ve sonuçların yorumlanması, veri girişleri, tıbbi makale ve tez danışmanlığı, tıbbi çeviri ve proofreading gibi geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Yurt içi ve yurt dışında profesyonel çözümler sunan Medical Statistic birçok çalışmaya ev sahipliği yapmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden beri sağladığı hizmetlerle yaptığı işlerin her zaman arkasında olan, reklamdan çok referanslarla büyüyen ve gelişen bir yapı olmaktan gurur duyuyoruz.

Uzman Biyoistatistik Uzmanı, İstatistik Uzmanı, Tıbbi Yazarlar, Grafikerler ve Çevirmenlerden oluşan kadromuz, araştırmanızın her anında kaliteli, güvenilir ve hızlı sonuçları ile yanınızda olacaktır.

neden biz?

  • Alanında deneyimli, gelişmeye önem veren kadrosuyla hizmet vermektedir.
  • Öncelikle kalite odaklı çalışmaktadır.
  • Gerek İzmir merkezli ofisten gerekse de telefon veya mail ile desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz bir çözüm merkezidir.
  • Çalışmanızda yardıma ihtiyaç duyduğunuz her aşamada yanınızdadır. Veri girişi, Biyoistatistik veri analizi ve raporlama, sözlü bildiri, Chapter, Review, tıbbi makale yazımı, tıbbi çeviri ve Proofreading/editing gibi uzmanlık alanlarımızdan ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek bir merkezden alabilirsiniz.
Hakkımızda