İstatistiksel Danışmanlık Hizmetinde En İyisi

Tıp dünyasına ait konularda tibbi makale yazmak, deney ve klinik çalışmaları yapmak bu alanın ilerlemesi ve gelişmesi adına atılan en önemli adımları temsil eder. Makale yazmak ancak çalışmaların doğru bir şekilde analiz edilebilmesi ve sonuçlandırılabilmesi ile gelişime katkı sağlanabilir.

 

 Medikal makale yazımı konusu için de bu durum geçerlidir. Tıbbi Makale yazmak her alanda zor olduğu gibi, tıp dünyası için de ayrı bir özen istemektedir. Aynı şekilde makale yazmak için doğru kaynaklara ulaşmak gereklidir. Tıbbi çalışmalarında istatiksel danışmanlık hizmeti ve Tıbbi Makle yazım merkezi ve bilimsel makale merkezi ihtiyacı duyan herkesin yanındayız. Başta Doçentlik destek hizmeti olmak üzere Medical Statistic olarak;

 

– Analizlerin ve sonuçların değerlendirilmesi,

Dergi önerileri, formatlama, yükleme merkezi ile tıbbi makale yazımı danışmanlığı,

– Makale danışmanlığı ve Tıbbi makale yazımı,

– Veri girişlerinin sağlanması,

– Proofreading/Editing hizmeti ve

Tıbbi çeviri alanlarında profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

 

2008 yılında Biyoistatistik Uzmanı Hüseyin Candan tarafından kurulan Medical Statistic, bugün en önemi tıbbi çalışmalara imzasını atarak ismini ve kalitesini işleri ile duyurmayı başarmış bir firmadır. Tıbbi makale yazmak ile başlayan bu süreç, bugünkü ilerlemeleri kaydedebilmiştir.

Makale merkezi ve istatistiksel danışmanlık olarak çalışmalarına devam etmektedir. Makale yazmak isteyen, yazacağı makalelerde çeviri ihtiyacı duyan, araştırmalarını sonuçlandıramayan herkes için Makale yazım merkezi yardımcı olacaktır.