Hizmetlerimiz

Tıbbi Makale Yazım Ve Danışmanlık

Büyük emeklerle oluşturduğunuz bilimsel düşünce ve verilerin yazılı hale getirilmesi aşamasında yardıma ihtiyacınız varsa tıbbi danışmanlık hizmetimizle yanınızdayız.

Tıbbi danışman; bilim uzmanları, tıbbi araştırmacılar ve istatistik uzmanlarıyla yakın iş birliği içerisinde çalışarak bir klinik çalışma raporun yazılmasında destek verir.

Verilerdeki mesajın ve bilginin nasıl aranacağını ve sonra da bu bilginin nasıl açık bir şekilde sunulacağını, betimleneceğini ve özetleneceğini iyi bilir. Alanında uzman tıbbi danışmanlarımız araştırmanızın her anında yanınızda olacaktır.

Ayrıca tıbbi danışmanlarımızın destek verdiği makaleyi, alanında uzman kişiler tarafından İngilizceye çevirerek İngilizce yayın yapan dergilere gönderime hazırlıyoruz.

Kısacası kaliteden ödün vermeden alanında uzman biyoistatistikçi, alanında uzman doktor, grafiker ve çevirmenlerden oluşan kadromuzla anlaşılır, hızlı ve güvenli hizmet veriyoruz.

Dergi önerisi

Çalışmanızın kabul edilebilir olasılığı yüksek olan dergi önerisi almak isterseniz bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Dergi seçimine göre formatlama

Her dergi kendi formatlarına göre çalışmanızın düzenlenmesini isteyecektir. Dergi seçimine göre formatlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Dergiye çalışmanızın gönderilmesi

Çalışmanızın dergiye yüklenmesi hizmetimizden faydalanabilirsiniz

Tıbbi Makale Ve Tez Danışmanlığı