Hizmetlerimiz

Tıbbi Makale ve Tez Danışmanlığı

Büyük emeklerle oluşturduğunuz bilimsel düşünce ve verilerin yazılı hale getirilmesi aşamasında yardıma ihtiyacınız varsa tıbbi danışmanlık hizmetimizle yanınızdayız.

Zaten tablolar ve grafikler oluşturdunuz ve istatistiksel anlamlılığı değerlendirdiniz. Ancak doğru prosedürü uygulayıp uygulamadığınızı bilmek için sonuçların yorumlanması ve yazılması konusunda profesyonel bir destek mi istiyorsunuz?

Yoksa vaktiniz az olduğu ve tezinizin teslim tarihi yakın olduğu için sorularınıza anında ve pratik cevaplar mı  arıyorsunuz?

Bu sorulardan en az birine Evet yanıtı verdiyseniz, Medical Statistic sizin için mükemmel bir çözüm olabilir.

Tez yazımı ve veri analizi ile bulunduğunuz yerden başlayarak, ihtiyacınız olan yardımı alabilirsiniz. Ayrıca, bu süreci hızlı ve stressiz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyoruz.

Tıbbi danışman; bilim uzmanları, tıbbi araştırmacılar ve istatistik uzmanlarıyla yakın iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Ayrıca, bir klinik çalışma raporun yazılmasında destek vermektedir.

Verilerdeki mesajın ve bilginin nasıl aranacağını ve sonra da bu bilginin nasıl açık bir şekilde sunulacağını, betimleneceğini ve özetleneceğini iyi bilmektedir. Alanında uzman tıbbi danışmanlarımız araştırmanızın her anında yanınızda olacak.

Ayrıca medikal danışmanlarımızın destek verdiği makaleyi, alanında uzman kişiler tarafından İngilizce’ye çeviriyoruz.  Sonrasında da İngilizce yayın yapan dergilere gönderime hazırlıyoruz.

Kısacası kaliteden ödün vermeden;

  • alanında uzman biyoistatistikçi,
  • alanında uzman doktor,
  • grafiker,
  • çevirmenlerden oluşan kadromuzla anlaşılır, hızlı ve güvenli hizmet veriyoruz.

Tıbbi Danışmanlık Dergi önerisi

Çalışmanızın kabul edilebilir olasılığı yüksek olan dergi önerisi almak isterseniz bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Dergi seçimine göre formatlama

Her dergi kendi formatlarına göre çalışmanızın düzenlenmesini istemektedir. Dergi seçimine göre formatlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Dergiye çalışmanızın gönderilmesi

Çalışmanızın dergiye yüklenmesi hizmetimizden faydalanabilirsiniz

Tıbbi Makale Ve Tez Danışmanlığı